Vítejte na stránkách
RETRO MUSIC & COCKTAIL BAR

MUSIC & COCKTAIL BAR je místem kde se pravidelně setkáváte od středy do soboty pod taktovkou našich skvělých DJ´s,.

Středa a čtvrtek jsou dny, kdy si v našem baru budete moci poslechnou příjemné melodie ve stylu classic house, soulfull house, funky house  a navíc jednou, či dvakrát  do měsíce organizujeme větší tematické akce ve stylu electroswing, latino, apod. Naši DJ´s Vás budou postupně rozehřívat již od 20:00 v restauraci poté v baru. V pátek na hudbu bez zábran od šedesátých let až po současnost a v sobotu na ryze taneční scénu. Je pouze na vás jak si namícháte zábavu.

Na baru je připraven výběr těch nejoblíbenějších koktejlů a destilátů servírovaných z rukou profesionálních barmanů pro, které práce za barem je vášní i zábavou. Oblíbené jsou u nás maxi party drinky pro více osob tak velké množství lahví podávané formou tzv. bottle servis s nealkoholickým nápojem zdarma. Každý týden nabízíme akční drinky za zvýhodněnou cenu. Jsou pro Vás připraveny tematické večery. Pokud Vám vyhládne, máme pro Vás připravené snack menu.

Jsme skvělým místem nejen na posezení u fajnového drinku, ale i pokud hledáte živější zábavu, slavíte narozeniny, máte rozlučku se svobodou, firemní večírek a další. Náš bar si také můžete pronajmout pro uzavřenou společnost, soukromé oslavy, taneční večery a produkci malých kapel do kapacity 150 osob, v kombinaci s prostorem restaurace do 300 osob. Prostor je vybaven Audi & Video technikou pro DJ, včetně technické podpory. Občerstvení formou rautu zajišťujeme prostřednictvím naší restaurace Putica by Retro.

To vše pro Vás zajišťujeme již od května roku 2003

V roce 2018 jsme citlivě re-designovaly interiér baru, moderní osvětlení a hudba evokuje nenucenou příjemnou atmosféru. Bar je klimatizovaný.

VÁŠ RETRO TÝM

Vítejte na stránkách
RETRO
Music & Cocktail bar

Music & cocktail bar je místem kde se pravidelně setkáváte od středy do soboty pod taktovkou našich skvělých DJ ´s.

Středa a čtvrtek jsou dny, kdy si v našem baru budete moci poslechnout příjemné melodie ve stylu classic house, soulfull house, funky house  a navíc jednou, či dvakrát  do měsíce organizujeme větší tematické akce ve stylu electroswing, latino, apod. Naši DJ´s Vás budou postupně rozehřívat již od 20:00 v restauraci poté v baru. V pátek na hudbu bez zábran od šedesátých let až po současnost a v sobotu na ryze taneční scénu. Je pouze na vás jak si namícháte zábavu. Prostor je klimatizován.

Více

Menu

Koktejlový lístek nabízí nejpopulárnější koktejly míchané z pečlivě vybraných destilátů a nealkoholických surovin. Najdete u náš přes 100 značek těch nejoblíbenějších lihovin. Nabízíme pestrý výběr vín z Čech a Moravy a celého světa. Jídelní lístek s pochutinami je pro Vás připravený po celou noc.

Všechny koktejly připravujeme také v oblíbené formě „MAXI PARTY DRINK“ pro 8 osob a nově také ve variantě „SHOOTS“ čili do panáku pro 6 osob za zvýhodněnou cenu, jsou velmi oblíbenou položkou na baru.

„BOTTLE SERVIS“ u nás zahrnuje lahev vaší oblíbené značky ve velikosti 1 l nebo 0,7 l a nealkoholický nápoj zdarma dle vašeho výběru.

See me

Barlist

Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
RETRO

Barlist naleznete v PDF. (zvýhodněné nabídky jako Happy Hour atd. neplatí pro skupinové rezervace)

/ CZK

See me

Cocktails

Retro Music Hall
Click to zoom
RETRO

V PDF naleznete naše nejpopulárnější koktejly a týmové drinky.

/ CZK

See me

Snack menu

RETRO

Od 21h do 22h je možné ochutnat jídla z Restaurace eRko Gastro Pub viz PDF.

/ CZK

DJ´s

RETRO

DJ MIKEM

RETRO

DJ CORTUS

RETRO

DJ MARCUS BURIAN

RETRO

DJ NIKO W-BIO

VSTUP ZDARMA KAŽDÝ PÁTEK A SOBOTA!

Kontakt a Rezervace

Retro Prague – Cocktail Bar
Francouzská 75/4 120 00 Praha 2

Otevírací doba - mimo opatření:

Aktuálně: PÁ A SO 17-23:59
Ne - Čt  zavřeno
Silvestr - 31.12:  21-06

Rezervace jednotlivci:
+420 703 143 354

cocktailbar@retroprague.com

Rezervace firemní a soukromé akce:
+420 703 143 354

info@retroprague.com

Rezervovat přes restu